Son zamanların popüler para kazanma metodu olan Youtube üzerinde birçok hesabınız varsa bunların girişlerini ve kontrollerini sağlamak için güzel bir Chrome eklentisi mevcut. Bununla ilgili anlatım yapacağım.

Öncelikle Youtube ile paylaşımlarım her geçen gün artacağını belirtmek isterim.

Chrome eklentimizin adı Quick Login for Google Accounts. Bu eklenti sayesinde istediğiniz kadar hesabınızı ekleyerek tek tık ile giriş ve kontrol işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Eklentinin Chrome‘ye ve bilgisayarınıza kasma gibi bir durumu olmayacağını düşünüyorum. Kendi kullandığım süreç içerisinde böyle bir durumla karşılaşmadım.

Buraya tıklayarak eklentiyi kurabilirsiniz.

Eklentiyi kurduktan sonra, adres satırının sağ tarafında resimde belirttiğim gibi logo çıkacaktır. Hesaplarınızı kaydetmek için, resimde görmüş olduğunuz ikona tıklayarak, “Click Here” ye tıklayın.

Click Here‘ye tıkladıktan sonra karşımıza 2. resimdeki görüntü gelecektir. Youtube kanallarınıza hızlı giriş yapmanız için, resimde de işaretlendiği bölgede olan Show Advanced Options‘a tıklayın. Onun dışında tabloda gördüğünüz alanlara neler yazacağınızı biliyorsunuz. Name’yi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Username Gmail adresiniz, Password’de şifreniz.

Show Advanced Options‘a tıkladıktan sonra yeni bir alan açıldığını fark edeceksiniz. Resim 3’de belirttiğim gibi, adres yazılacak bölgeye “http://www.youtube.com/my_videos” adresini yapıştırıyoruz. Bunu yapma nedeni, eklenti üzerinde tıklama yaptığımızda direk giriş yapılmasını sağlamak.

Daha sonra alt taraftan Save diyerek, yazmış olduğunuz bilgileri eklentinize kaydedebilirsiniz.

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey kaldı. 1. resimde belirtmiş olduğum eklentimizin logosuna tıklayıp, kaydetmiş olduğunuz kanalların üzerine sadece 1 tık atmak!

Hızlı işlemler her zaman güzeldir.

продвижение сайтовсайт на гугле