2014-2015 Tablet Bilgisayar Dağıtılacak Okulların Listesi Eğitim ve Öğretim sistemine göre seçildi. 2014-2015 yılının başlaması ile beraber ders başı yapan öğrenciler, okulun ilk günlerinin heyecanı içerisindeler. Bu yıl liseye yeni başlayacak öğrencilerin ise çilesi devam etmektedir. Bu yıl liselere kayıtlar merkezi sistem üzerinden olduğu için evinden uzakta ve istemediği bir liseye yerleştirilen öğrencilerin sayısı oldukça fazladır. TEOG yöntemi ile yapılan bu seneki uygulama öğrenci ve veliler için oldukça eziyetli bir hal almıştır.

2014-2015 Tablet Bilgisayar Dağıtılacak Okulların Listesi
2014-2015 Tablet Bilgisayar Dağıtılacak Okulların Listesi

Lise öğrencilerini ilgilendiren bir diğer haber ise, liselere tablet bilgisayar dağıtılma haberidir. Geçtiğimiz yıllarda uygulamaya konulan ve tabletsiz öğrenci kalmasın adı altında başlatılan Fatih projesi ile bir çok okula ve binlerce öğrenciye tablet bilgisayar dağıtılmıştı.
Meslek Liseleri hariç tüm liselere dağıtılan ve dağıtılacak olan tablet bilgisayarlar, bu yeni 2014 2015 eğitim öğretim yılında ise sayıları ve okul sayıları arttırılarak 215 okula ve toplamda 49 000 tablet bilgisayar dağıtılacak.
Tablet bilgisayarın yanı sıra okullara akıllı tahta da dağıtılacak. Tablet bilgisayar ile akıllı tahta birbirine bağlanarak çalışacak. Yani dağıtılan tablet bilgisayarların satılması ve paraya dönüştürülmesi için önlemler alınmıştır. Öğrenci tablet bilgisayarı satmaya kalktığında tablet bilgisayar yazılım gereği akıllı tahtayı görmediği için belli bir zaman sonra kapanarak çalışmaz hale gelecek. bu yazı
Öğrencilere ve öğretmenlere dağıtılan tablet bilgisayarların arızalı olması kullanılmaması durumu için okullara fazladan bilgisayar gönderilecek. Öğrencilere dağıtılan bu bilgisayarların özellikleri ise 16 gb hafızalı olacak. Cam kalitesine de öncelik verilen bilgisayarlar Samsung ve General Mobile markalı olacak.

Peki bu sene 2014 2015 eğitim yılında hangi okullara tablet bilgisayar dağıtılacak, tablet bilgisayarlar hangi illerde dağıtılacak, bu sene tablet bilgisayar verilen okullar hangileri gibi soruların cevapları yazımızın devamındadır.

2014-2015 Tablet Bilgisayar Dağıtılacak Okulların Listesi:

blogspot dan sonra ki boşluğu silerek linki çalıştırınız. http://www.songuncel.blogspot. com.tr/2014/09/2014-tablet-bilgisayar-dagitilacak.htmlдеревянный дом входСолнцезащитный чехол Chevrolet для авто