Bugün sizde bilgisayarınızı açtığınızda Google Chrome Yazıları Büyüdü bunu fark etmişsinizdir. Tabi herkes de olan bir gelişme değil bu. Google Chrome Fontları mı büyüttü , neden bilgisayarımda chrome yazıları büyüdü , chrome da zoom mu yaptım , bir hata mı yaptım ya da girdiğim sitelerle mi ilgili gibi sorular soruyor ve Google Chrome‘u resetledim ayarları kontrol ettim fakat etki etmedi. Hiç bir şey çare olmadı. Google Chrome da ne olmuş olabilir birden fontlar büyüdü? bunlara cevap vereceğiz.

Google Chrome Yazıları Büyüdü
Google Chrome Yazıları Büyüdü

Google Chrome Yazıları Büyüdü Neden?

Çünkü bugün Google Chrome 37 sürümü yayınlandı ve güncelleme yaptı. Muhtemelen sizde yazıların büyümesinin sebebi otomatik güncelleme ile Google Chrome’un 37. sürümüne geçmeniz olmuştur.

Peki Google Chrome 37. Sürümünün Farkı Ne?

+ Google Chrome 37 yenilikleri arasında 50’ye yakın güvenlik iyileştirmesi söz konusu.
+ Google Chrome 37 kullanan kullanıcıların ilk dikkatini çekecek olan da yazı tipleri ve boyutlarındaki değişiklik.
+ Google Chrome yeni sürümü ile birlikte yazı tiplerinin gösteriminde yeni teknoloji kullanarak yazı tiplerinin görünümünü değiştirmiştir. Yani bu durum herhangi bir hata sonucu oluşmamıştır.
+ Google Chrome 37 ile artık Windows işletim sistemlerinde (Windows 7, Windows 8 gibi) fontların görünüm kalitesi daha iyi olacak.
+ Ayrıca bu yeni sürüm birçok güvenlik hatasına çözüm sunmaktadır ve performans artışı içermektedir.раскрутка сайтоввидеорегистраторы недорого